Rekonstrukce bufetu

31.03.2010 20:55

Ve velmi rychlém tempu se nám podařilo zrekonstruovat bufet v kabinách našeho areálu. Prvotním impulsem bylo úspěšné jednání s distributorem plzeńského pivovaru o poskytnutí výčepního zařízení včetně chlazení. A jak se říká : "Když už , tak už..." jsme bufet kompletně zrenovovali. Stěny byly opatřeny novým štukem a samozřejmě malbou, stávající palubkový obklad byl opraven a přelakován, podlaha byla vyspravena nivelační stěrkou a bylo položeno nové PVC. Rozšířili jsme elektroinstalaci a osadili nové modernější vypínače a zásuvky, rozvody vody a odpadu byly upraveny pro osazení výčepního zařízení, bufet dostal kompletně nový krásný a účelný nábytek.

Veškeré práce byly provedeny svépomocí členy klubu nebo některé práce a mateiál jako malby, položení PVC či nový nábytek byly provedeny firmami formou sponzoringu. Zúčastněným členům i sponzorským firmám patří každopádně velké poděkování. Povedenou rekonstrukci jste mohli ohodnotit hned při prvním mistzrovském utkání v neděli 28.3.2010.